Klimatyzacja do domu

 

Zamontuj klimatyzację i ciesz się komfortem już ciągu 5 dni!

Klimat w Polsce zmienia się i temperatury letnie są coraz wyższe. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na posiadanie systemu klimatyzacji. Daje to wyższy komfort życia i pracy.

Nowoczesne urządzenia są teraz wielofunkcyjne. Każdy klimatyzator może pracować w trybie: chłodzenia, ogrzewania, osuszania czy oczyszczania powietrza przez specjalne filtry.

 

 

Listopadowe rabaty na wybrane modele

Umów wizytę naszego doradcy technicznego. Odpowiemy na wszystkie twoje pytania podczas spotkania.

POLECANE PRODUKTY

KLIMATYZATOR GREE LOMO ECO

GREE Lomo ECO 2.5kW

Przeznaczenie: 20 – 30 m2

Cena z montażem

3749 PLN brutto (8% VAT)

Cena z rabatem 20%

2999 PLN brutto (8% VAT)

Zobacz opis

LG Standard Plus 2.5 kW

Przeznaczenie 20-30m2

Cena z montażem

4999 PLN bruto (8% VAT)

Cena z rabatem 20%

3999 PLN brutto (8% VAT)

Zobacz opis

GREE Lomo Eco 3.5 kW

Przeznaczenie: 30 – 40 m2

Cena z montażem

3949 PLN brutto (8% VAT)

Cena z rabatem 20%

3159 PLN brutto (8% VAT)

Zobacz opis

GREE Amber Standard 5.0 kW

Przeznaczenie: 40-60m2

Cena z montażem

5399 PLN brutto (8% VAT)

Cena z rabatem 20%

4299 PLN brutto (8% VAT)

Zobacz opis

 

Co zapewniamy?

Doradztwo techniczne

Specjalizujemy się w montażu klimatyzacji domowej i biurowej. Zapewniamy  profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie doboru i montażu. Możesz zadzwonić lub napisać do nas 7 dni w tygodniu i otrzymać odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Wizyty na miejscu inwestycji

Możemy przyjechać w miejsce instalacji w dogodnych dla Ciebie godzinach przed/po pracy od 09:00 do 21:00 lub przeprowadzić wycenę online.

 

Wyceny ONLINE

Wykorzystując nową technologię możemy zaplanować wycenę klimatyzacji ONLINE. Po umówieniu terminu nasze Biuro Obsługi Klienta wyśle do Ciebie specjalny link, dzięki któremu na dowolnym urządzeniu z kamerą i internetem możemy zrobić wideokonferencję. Szybko i bezpiecznie otrzymasz pełny zestaw potrzebnych informacji.

Szybkie wyceny 

Po wizycie lub spotkaniu w ciągu kilku godzin otrzymasz na adres mailowy pełną wycenę wybranego systemu klimatyzacji, warunki montażu i informację o najszybszym terminie.

Darmowa wycena ONLINE na wideokonferencji

Umów termin wyceny online. Na wideokonferencji odpowiemy na Twoje pytania i doradzimy sprawdzone rozwiązania.

Profesjonalne ekipy

Każda nasza ekipa posiada wieloletnie doświadczenie w montażu systemów klimatyzacji potwierdzone urzędowymi certyfikatami f-gazy. Podczas cyklicznych szkoleń u producentów sprzętu ciągle  poszerzamy swoją wiedzę na temat nowych technologii i rozwiązań.

Posiadamy wewnętrzne scentralizowane biuro doradztwa technicznego dla naszych instalatorów. Szeroka wiedza i doświadczenie inżynierów z sektora HVAC stanowi doskonałe wsparcie przy trudnych przypadkach. Dzięki temu każda sytuacja może zostać szybko skonsultowana i zakończona pomyślnie.

Wspieramy klientów podczas montażu systemów monoblokowych, splitów, multisplitów i VRF.

AUTORYZOWANI DOSTAWCY

Wybieramy sprawdzone firmy

Stawiamy na profesjonalizm. Dlatego też w swoich realizacjach korzystamy głównie z urządzeń zakupionych u autoryzowanych dystrybutorów sprzętu w Polsce. Dzięki temu mamy pełne wsparcie od przedstawiciela marki na etapie sprzedaży i serwisu. Stałe umowy współpracy zapewniają nam szybkie terminy dostawy i jedne z najlepszych cen na rynku na urządzenia. Dodatkowo w przypadku awarii posiadamy szybki dostęp do części zamiennych.

Montaż klimatyzacji w Warszawie i okolicach

Działamy na terenie dzielnic: Bemowo, Włochy, Mokotów, Rembertów, Wesoła, Wilanów, , Żoliborz, Ursus, Wola, Praga-Północ, Wawer, Ochota, Białołęka, Śródmieście, Targówek, Bielany, Ursynów, Praga-Południe

Obsługujemy również: Legionowo, Jabłonna, Marki, Ząbki, Zielonka, Milanówek, Piaseczno, Podkowa Leśna, Grodzisk Mazowiecki,  Sulejówek, Otwock, Piastów, Pruszków, Izabelin, Truskaw, Ożarów Mazowiecki 

Call Now Button