Umów BEZPŁATNĄ WIZYTĘ!

 +48 570 333 343

LG STANDARD PLUS

LG Standard Plus to flagowy model firmy. Popularny model w segmencie domowym i małych biur. Elegancki prosty wygląd, dodatkowe funkcje WiFi czynią go urządzeniem godnym polecenia.

Parametry pracy jednostki to zaledwie 19dB w najcichszym trybie. Specjalnie zaprojektowana sprężarka jest oszczędna i cicha w codziennej pracy.

Do wyboru mamy 4 jednostki w tym modelu: PC09SQ, PC12SQ, PC18SQ, PC24SQ

DUAL INVERTER TECHNOLOGY

Sprężarka Dual Inverter™ firmy LG poprzez specjalną technologię rozwiązuje problemy związane z hałasem. Zoptymalizowane parametry pracy  sprawiają, że  klimatyzator chłodzi szybciej, pracuje dłużej oraz ciszej.

System dostosowuje automatycznie wydajność inwerterowej , aby utrzymywać wymaganą temperaturę w pomieszczeniu. Dodatkowo taka praca pozwala zaoszczędzić  więcej energii niż w przypadku tradycyjnej sprężarki.

Dodatkowo dostajemy 10-letnią gwarancję na kompresor, przez co użytkownik może cieszyć się dłużej zaletami klimatyzatora LG.

Sterowanie zdalne Wi-Fi

Model LG Standard Plus wyposażony jest w sterowanie poprzez aplikacje Wi-Fi. Wbudowany moduł pozwala zarządzać naszym klimatyzatorem z każdego miejsca na świecie. Potrzebujemy jedynie dostępu do Internetu.

Aplikacji możemy również używać zamiennie z pilotem dodawanym standardowo w zestawie. Jeśli posiadamy kilka urządzeń w domu marki LG możemy w jednej aplikacji sterować każdym z nich niezależnie.

Aplikacja LG ThinQ może być zainstalowana na każdym telefonie i tablecie z systemem Android lub iOS. Zwiększa ona komfort użytkowania i możliwości w zakresie planowania pracy lub odpoczynku.

PILOT do sterowania Energy Control

Pilot do zdalnego sterowania klimatyzacją LG Standard Plus jest rozbudowany o dodatkowe funkcje. Standardowo pozwala zarządzać urządzeniem w trybie chłodzenia, grzania, osuszania i wentylatora.

Za pomocą przycisku LG Active Energy Control możesz wybrać jedną z trzech funkcji oszczędzania energii (80%, 60%, 40%). Wystarczy naciśnięcie, by móc  zmienić moc chłodzenia i zmniejszyć zużycie energii.

Za pomocą standardowego pilota możemy również korzystać z funkcji Day Timer, która umożliwia nam automatyczne włączenie i wyłączenie urządzenia w okresie 24h.

 

Dobierz odpowiedni model do pomieszczenia

LG Standard Plus 2.5 kW PC09SQ

Cena z montażem 3740 PLN + 8% VAT

Przeznaczenie: 20 – 30m2

LG Standard Plus 3.5 kW PC12SQ

Cena z montażem 3940 PLN + 8% VAT

Przeznaczenie: 30 – 40m2

LG Standard Plus 5.0 kW PC18SQ

Cena z montażem 5230 PLN + 8% VAT

Przeznaczenie: 40 – 60m2

LG Standard Plus 6.6 kW PC24SQ

Cena z montażem 6180 PLN + 8% VAT

Przeznaczenie: 60 – 90m2

LG Standard Plus

LG PRZYDATNE FUNKCJE

Filtr podwójna ochrona

Filtr wyłapuje drobiny kurzu o rozmiarze powyżej 10 ㎛.

Jet Cool

Zoptymalizowany wylot wzmacnia przepływ powietrza, pozwalając na szybsze chłodzenie pomieszczeń.

Automatyczne oczyszczanie

Funkcja automatycznego oczyszczania uniemożliwia gromadzenie się bakterii i pleśni na wymienniku ciepła, zapewniając przyjemniejsze i bardziej komfortowe warunki.

6-stopniowa regulacja nawiewu

Użytkownik ma do wyboru sześć gotowych ustawień łopatki, które skierują chłodne powietrze w odpowiednim kierunku.

Czterokierunkowy nawiew

Klimatyzatory LG dostarczają chłodne powietrze do każdego zakątka pomieszczenia. Delikatne rozprowadzenie powietrza w czterech kierunkach zapewnia szybkie i skuteczne chłodzenie.

LG parametry modeli serii rac

Call Now Button