KLIMATYZATORY LG

Firma LG powstała w 1958 roku. Od tego czasu ich innowacyjne rozwiązania technologiczne znajdują się praktycznie w każdym domu i biurze na świecie. Długie lata doświadczenia i wychodzenie naprzeciw potrzebom ludzi pozwoliło stworzyć jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie.

Nowoczesne klimatyzatory

Klimatyzatory LG cieszą się dużą popularnością ze względu na nowoczesne rozwiązania, przyjemny design i łatwą dostępność. Firma LG dba również o środowisko naturalne i do swoich klimatyzatorów stosuje czynnik chłodniczy R32, który tylko w minimalnym stopniu wpływa na wzrost efektu cieplarnianego. Dodatkowo jest dużo bardziej wydajny od innych dostępnych na rynku czynników chłodniczych.

W swojej ofercie firma LG posiada klimatyzatory do biur i mieszkań, które spełnią wszystkie oczekiwania. Wiele przydatnych funkcji i łatwość obsługi to atuty, które doceniają klienci biznesowi i indywidualni. Możemy wybrać pomiędzy klimatyzatorami pokojowymi, komercyjnymi oraz multi-split.

Komfort i oszczędność

Klimatyzatory LG posiadają system inteligentnego zapotrzebowania mocy. Dzięki temu, gdy na dworze panują niskie temperatury, urządzenie działa na pełnych obrotach, aby jak najszybciej ogrzać pomieszczenie. Jednak jeśli na zewnątrz jest ciepło, klimatyzator oszczędza moc, biorąc pod uwagę, że różnica temperatur na zewnątrz i wewnątrz jest niewielka.

Funkcjonalność i zadowolenie

Wiele przydatnych i zwiększających komfort użytkowania funkcji pozwalają na wybranie idealnego klimatyzatora LG. Wysokiej jakości filtry zapewnią zdrowe i czyste powietrze. Dzięki temu z klimatyzatorów mogą korzystać także alergicy i osoby chore na astmę. Dodatkowo urządzenia posiadają funkcję samooczyszczania, która chroni wnętrze jednostek przed powstawaniem pleśni i bakterii. Niezawodność filtrów została potwierdzona przez instytuty badawcze, takie jak KFDA, PUKYOUNG, KCL, FITI czy KATRI.

KLIMATYZATOR LG ARTCOOL GALLERY

Klimatyzatory pokojowe DUAL Inverter

Klimatyzatory ARTCOOL Gallery są innowacyjne i posiadają niebanalny design. W odróżnieniu od standardowych klimatyzatorów, ten bardziej przypomina dzieło sztuki niż urządzenie chłodnicze. Urządzenie posiada nie tylko funkcje użytkowe, ale też dekoracyjne. Co więcej, widoczny obraz można z powodzeniem zamienić na własne zdjęcie.

Oszczędność i ekologia

Klimatyzator ARTCOOL Gallery został wypełniony czynnikiem chłodzącym R32, który jest przyjazny dla środowiska naturalnego. Dodatkowo tylko w niewielkim stopniu ingeruje w tworzenie się efektu cieplarnianego oraz nie wpływa na warstwę ozonową.

Klasa energetyczna A zarówno w trybie grzania, jak i chłodzenia zapewnia niskie zużycie energii elektrycznej. Klimatyzator ponadto został wyposażony w funkcję cichej pracy, co zwiększa komfort użytkowania.

klimatyzator lg artcool gallery

Funkcjonalność i łatwość obsługi

Klimatyzator ARTCOOL Gallery został wyposażony w:

 • funkcję automatycznego oczyszczania – szybko usuwa wilgoć zgromadzoną we wnętrzu jednostki,
 • 3 kierunki nawiewu,
 • pilot bezprzewodowy do obsługi urządzenia,
 • funkcję zabezpieczenia dostępu przed dziećmi,
 • programowanie on/off – możliwość ustawienia automatycznego włączenia i wyłączenia klimatyzatora w konkretnym czasie.

Niezawodność

Klimatyzatory LG posiadają 10 lat gwarancji na sprężarkę inwerterową. Dodatkowo, model ARTCOOL Gallery został pokryty powłoką antykorozyjną, która chroni powierzchnię wymiennika ciepła przed nadmiernym zużyciem i rdzą.

Do wyboru są dwa modele klimatyzatorów ARTCOOL Gallery:

 • A09FR – wydajność chłodnicza/grzewcza – 2,5/3,5
 • A12FR – wydajność chłodnicza/grzewcza – 3,5/3,5

Klimatyzatory ARTCOOL SILVER

Połączenie funkcjonalności z subtelnym designem

Klimatyzator ARTCOOL Silver, w odróżnieniu od większości klimatyzatorów dostępnych na rynku, został wykonany w modnym, srebrnym kolorze. Stylowa szarość, która otacza każde nowoczesne wnętrze, doskonale wpasuje się do aranżacji mieszkania i biura. Mnogość przydatnych funkcji, które poprawiają komfort użytkowania, zapewni zadowolenie z urządzenia. 

Korzystając z klimatyzatora ARTCOOL Silver, otrzymujemy:

 • funkcję automatycznego czyszczenia jednostki ze zbierającej się wewnątrz wilgoci
 • możliwość nawiewu z czterech stron,
 • funkcję szybkiego grzania i chłodzenia,
 • programator tygodniowy,
 • automatyczny restart,
 • funkcję smart diagnostic.

Czyste powietrze

Klimatyzator ARTCOOL Silver posiada aktywną kontrolę zużycia energii wraz z prezentacją jej wykorzystania. Dodatkowo należy do bardzo wysokiej klasy energetycznej A++/A+ (chłodzenie/grzanie). Wyposażony został także w podwójny filtr ochronny oraz jonizator Plasmaster Plus, dzięki czemu emitowane powietrze jest w 99% wolne od alergenów i wirusów. Filtr jest bardzo prosty w czyszczeniu i zapewnia łatwość dostępu. Urządzenie zapewnia także bardzo cichą i komfortową pracę.

Łatwość obsługi

Klimatyzator LG ARTCOOL Silver jest sterowany poprzez intuicyjny pilot bezprzewodowy. Posiada także wbudowany moduł Wi-Fi, dzięki czemu możemy obsługiwać go za pomocą smartfona lub tabletu z każdego miejsca na świecie z dostępem do sieci internetowej.

Klimatyzator ARTCOOL Silver dostępny jest w 3 modelach o różnej wydajności chłodniczej i grzewczej:

 • AC09SQ – wydajność chłodnicza/grzewcza – 2,5/3,3
 • AC12SQ – wydajność chłodnicza/grzewcza – 3,5/4
 • AC18SQ – wydajność chłodnicza/grzewcza – 5/5,8

KLIMATYZATORY ARTCOOL MIRROR

Nowoczesne wzornictwo

Klimatyzator LG ARTCOOL Mirror to połączenie nowoczesnego designu z ogromną funkcjonalnością. Przedni, płaski panel został wykonany ze szkła w czarnym kolorze. Niebanalny wygląd jest dużym atutem urządzenia, ale nie można zapomnieć o dużej ilości funkcji, oszczędności i komforcie użytkowania.

Oszczędność i niezawodność

Klimatyzator ARTCOOL Mirror posiada aktywną kontrolę zużycia energii elektrycznej, która pomaga zwiększyć energooszczędność urządzenia. 4-kierunkowy wyrzut powietrza zapewnia szybkie chłodzenie i grzanie pomieszczenia. Dzięki zastosowaniu bezprzewodowego pilota i modułowi Wi-Fi możemy łatwo i sprawnie zarządzać funkcjami klimatyzatora.

Dodatkowo, producent zapewnia 10-letnią gwarancję na zastosowaną w klimatyzatorze sprężarkę inwerterową.

Różne tryby pracy

Do najważniejszych funkcji klimatyzatora LG ARTCOOL Mirror możemy zaliczyć:

 • automatyczne oczyszczanie – funkcja ta włącza automatyczne czyszczenie jednostki z nagromadzonej wilgoci,
 • funkcję gorącego startu,
 • smart diagnostic – za pomocą smartfona można wygodnie sprawdzić ustawienia oraz występujące problemy,
 • funkcję cichej pracy nocnej agregatu – po uruchomieniu funkcji zmniejsza się poziom hałasu jednostki zewnętrznej i wewnętrznej.

Wysokiej jakości filtry

Zastosowany w klimatyzatorach filtr podwójnej ochrony wyłapuje cząsteczki kurzu, dzięki czemu usuwa je z otoczenia. Filtr posiada bardzo łatwy dostęp, co sprawia, że jego czyszczenie jest niezwykle proste.

Klimatyzator LG ARTCOOL Mirror posiada także jonizator Plasmaster Ionizer Plus, który usuwa z powietrza ponad 99% alergenów i wirusów. Dodatkowo zapewnia czyste i świeże powietrze. Jonizator za pomocą ponad 3 milionów jonów sterylizuje i odświeża powietrze w  pomieszczeniu.

Klimatyzator dostępny jest w czterech różnych modelach o różnej wydajności chłodniczej i grzewczej:

 • AC09BQ,
 • AC12BQ,
 • AC18BQ,
 • AC24BQ.

Oszczędność energii

Klimatyzator LG Deluxe posiada wysokowydajną sprężarkę inwerterową, która zmniejsza koszty zużycia energii elektrycznej.  Pozwala też szybko i efektywnie schłodzić powietrze. Producent zapewnia 10 lat gwarancji na sprężarkę inwerterową, dzięki czemu mamy pewność, że jest to niezawodne urządzenie.

Klimatyzator został wyposażony w tryb wyświetlania zużycia energii, co dodatkowo pozwala kontrolować koszty użytkowania.

NOWOCZESNY DESIGN

Klimatyzator LG Deluxe ma smukłą i kompaktową budowę, która pozwala na zainstalowanie jednostki nawet w małych i nieustawnych pomieszczeniach. Estetyczny biały kolor i zaokrąglone kształty pozwolą dopasować urządzenie do każdej aranżacji.

Nowoczesna budowa klimatyzatora zapewnia łatwy dostęp do filtra, który zapewnia powietrze wolne od kurzu. Dodatkowo urządzenie posiada jonizator, który usuwa 99% wirusów i alergenów, zapewniając czyste i świeże powietrze.

Idealna temperatura

Użytkowanie klimatyzatora LG Deluxe zapewnia komfort i szybkie uzyskanie pożądanej temperatury. Klimatyzator został wyposażony między innymi w:

 • czterokierunkowy nawiew, który z łatwością dotrze do każdego miejsca w pomieszczeniu;
 • 6 stopniowa regulacja nawiewu zapewni skierowanie nadmuchu w odpowiednim kierunku;
 • funkcję Jet Cool, która zwiększa przepływ powietrza przyspieszając chłodzenie pomieszczeń;
 • funkcję automatycznego oczyszczania pozwala na automatyczne czyszczenie wnętrza jednostki z nagromadzonej wilgoci;
 • funkcję Comfort Air, która ustawia żaluzje, tak aby zimny nawiew nie padał bezpośrednio na osoby znajdujące się w pomieszczeniu.

SZEROKI WYBÓR MODELI

Klimatyzator LG Deluxe zapewnia szeroki wybór modeli, które różnią się od siebie wydajnością chłodniczą i grzewczą, aby można było dobrać idealny klimatyzator do swojego biura lub mieszkania:

 • DC09RQ
 • DC12RQ
 • DC18RQ
 • DC24RQ

KLIMATYZATORY LG STANDARD PLUS

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Stylowy i estetyczny

Klimatyzator LG Standard Plus zachwyca swoim minimalistycznym wyglądem, który wprowadza do wnętrza poczucie estetyki. Uniwersalny biały kolor i zaokrąglone kształty dopasują się do każdego mieszkania i biura. Projektanci zadbali również, by nowoczesny design szedł w parze z funkcjonalnością. Zastosowali łatwy dostęp do wysuwanego filtra, dzięki czemu jego czyszczenie jest niezwykle proste.

Oszczędność energii

Klimatyzatory LG Standard Plus zostały wyposażone w sprężarkę inwerterową, która zapewnia wydajną i niezawodną pracę, a dodatkowo posiada aż 10 lat gwarancji. Sprężarka zapewnia wysoką efektywność przy jednocześnie bardzo cichej pracy.

Klimatyzator posiada wyświetlacz na przednim panelu, który na bieżąco pokazuje poziom zużycia energii elektrycznej. Funkcja aktywnej kontroli zużycia energii pozwala wybrać poziom zużycia energii, aby jak najlepiej kontrolować rachunki.

Zdrowie i bezpieczeństwo

Klimatyzator LG Standard Plus to urządzenie, które dba o zdrowie użytkowników i środowisko naturalne. Urządzenie zostało wyposażone w:

 • czynnik chłodniczy R32, który jest najbezpieczniejszym czynnikiem dostępnym na rynku, nie ma wpływu na warstwę ozonową, a przy nieszczelnej instalacji nie zagraża zdrowiu człowieka;
 • filtr podwójnej ochrony, który wyłapuje cząsteczki kurzu i usuwa je z powietrza, gwarantując czyste i wolne od pyłków powietrze;
 • funkcję automatycznego oczyszczania – klimatyzator samodzielnie usuwa nagromadzoną wewnątrz urządzenia wilgoć.

Łatwość obsługi

Klimatyzatory LG Standard Plus są sterowane za pomocą intuicyjnego pilota bezprzewodowego.  Dla ułatwienia i wygody urządzenie posiada technologię SmartThinQ, która pozwala zarządzać klimatyzacją z każdego miejsca na świecie za pomocą Wi-Fi i dedykowanej aplikacji LG Smart ThinQ.

Klimatyzatory dostępne są w 4 różnych modelach o innej wydajności grzewczej i chłodniczej:

 • PC09SQ
 • PC12SQ
 • PC18SQ
 • PC24SQ

KLIMATYZATORY LG STANDARD

Design i bezpieczeństwo

Klimatyzatory LG Standard to połączenie nowoczesnego designu z funkcjonalnością. Dla zapewnienia ochrony zdrowia oraz dbałości o środowisko naturalne w urządzeniach zastosowano czynnik chłodniczy R32, który obecnie jest najlepszym czynnikiem dostępnym na rynku. Czynnik ten nie ma wpływu na warstwę ozonową i tylko w niewielkim stopniu wpływa na tworzenie się efektu cieplarnianego. Dodatkowo, klimatyzator posiada filtr podwójnej ochrony, która wyłapuje cząsteczki kurzu i usuwa je z powietrza.

Popraw swój komfort

Klimatyzator LG Standard posiada wiele przydatnych funkcji, które zwiększają komfort użytkowania i oszczędność. Należą do nich między innymi:

 • funkcja automatycznego oczyszczania pozwala na samodzielne usuwanie wilgoci z wnętrza urządzenia;
 • technologia The Gold Fin zabezpiecza jednostkę zewnętrzną przed korozją, dzięki czemu wydłuża jej żywotność;
 • funkcja szybkiego ogrzewania i chłodzenia pozwala na szybką zmianę temperatury we wnętrzu;
 • aktywna kontrola zużycia energii – na wyświetlaczu pojawia się bieżące zużycie energii elektrycznej, co pozwala lepiej kontrolować rachunki;
 • funkcja Comfort Air ustawia żaluzje w taki sposób, aby chłodny nawiew nie dmuchał bezpośrednio w osoby znajdujące się w pomieszczeniu.

ŁATWA I SZYBKA INSTALACJA

Budowa klimatyzatorów LG Standard pozwala na ich szybki i łatwy montaż. Jego obsługa również jest niezwykle prosta. Intuicyjny bezprzewodowy pilot posiada opisane przyciski, które natychmiast uruchamiają wybrane funkcje.

Klimatyzatory LG Standard dostępne są w 4 różnych modelach o wysokiej klasie energetycznej oraz różnej wydajności grzewczej i chłodniczej. Do wyboru są modele:

 • S09EQ
 • S12EQ
 • S18EQ
 • S24EQ
Call Now Button