klimatyzatory lg komercyjne

Każdy producent posiada urządzenia do pracy przerywanej i ciągłej. Klimatyzacja komercyjna jest specjalnie zaprojektowana by była w stanie pracować pod większym obciążeniem. Pozwala to stabilne funkcjonowanie bez obawy, że konstrukcja nie wytrzyma stałego obciążenia.

Klimatyzatory Kasetonowe Standard-Inverter

Nowoczesny design i wysoki komfort

Klimatyzatory kasetonowe LG Standard-Inverter mogą być używane do schładzania i ogrzewania powietrza w pomieszczeniach z sufitem podwieszanym. Jego minimalistyczny design i estetyczny wygląd zapewnia dopasowanie do każdego wnętrza. Kompaktowa wielkość kasetonu pozwala na instalację w różnych pomieszczeniach. Klimatyzator został wyposażony w tryb wysokiego sufitu, który pozwala na schłodzenie lub ogrzanie powietrza całej objętości pomieszczenia o wysokości do 4,2 m.

Dzięki łatwej i szybkiej instalacji oraz wysokiej niezawodności urządzenia te są często wybierane do biur, sal konferencyjnych, restauracji i hoteli.

Klimatyzator przyjazny środowisku

W prezentowanym klimatyzatorze kasetonowym zastosowano się czynnik chłodniczy R32, który wykazuje najmniejszą toksyczność i brak wpływu na warstwę ozonową ziemi. Czynnik jest niezwykle ekologiczny, a przy tym zapewnia wysoką sprawność energetyczną. Klimatyzator został także wyposażony w filtr podwójnej ochrony, który przyciąga i usuwa kurz z powietrza. Dodatkowo, jest bardzo łatwy w czyszczeniu.

Call Now Button