Umów BEZPŁATNĄ WIZYTĘ!

 +48 570 333 343

GREE AMBER STANDARD

GREE Amber Standard 3.2kW GWH12YC-K6DNA1A to kolejny flagowy model firmy. Często wybierany w segmencie domowym i małych biur. Prosta obsługa, duża ilość dodatkowych funkcji i sterowanie Wi-Fi sprawia, iż jest doskonałym wyborem ceny do jakości.

Parametry pracy jednostki wewnętrznej (24dB-49dB) zapewniają komfortowe użytkowanie. W standardzie otrzymujemy elegancje urządzenie z wyświetlaczem temperatury. Dodatkowo w każdym klimatyzatorze mamy jonizator plazmowy co wpływa na jakość powietrza.

 

INVERTER TECHNOLOGY

Model GREE Amber Standard jest wyposażone w technologię inwerterową co pozwala na dokładne utrzymywanie zadanej temperatury w pomieszczeniu oraz oszczędność energii. Funkcja Save Energy pozwala na pracę klimatyzatora ze zmniejszonym poborem energii elektrycznej.

Sprężarka o zmiennej prędkości obrotowej w technologi inwerterowej decyduje o parametrach urządzenia. W zależności od zapotrzebowania na energię dostosowuje swoją moc i wydajność pracy zależnie od warunków w pomieszczeniu.

klimatyzator-do-domu-agregat-gree

Sterowanie zdalne Wi-Fi

Model GREE Amber Standard wyposażony jest w sterowanie poprzez aplikacje Wi-Fi. Wbudowany moduł pozwala zarządzać naszym klimatyzatorem z każdego miejsca na świecie. Potrzebujemy jedynie dostępu do Internetu.

Aplikacji możemy również używać zamiennie z pilotem dodawanym standardowo w zestawie. Jeśli posiadamy kilka urządzeń w domu marki GREE możemy w jednej aplikacji sterować każdym z nich niezależnie.

Aplikacja GREE Wi-Fi może być zainstalowana na każdym telefonie i tablecie z systemem Android lub iOS. Zwiększa ona komfort użytkowania i możliwości w zakresie planowania pracy lub odpoczynku.

Aplikacja WiFi GREE

PILOT do sterowania iFEEL

Pilot do zdalnego sterowania klimatyzacją GREE Amber Standard jest rozbudowany o dodatkowe funkcje. Standardowo pozwala zarządzać urządzeniem w trybie chłodzenia, grzania, osuszania i wentylatora.

Dodatkowo wbudowana funkcji iFEEL za pomocą wbudowanego czujnika w pilocie pozwala nam odczytać temperaturę otoczenia w wyznaczonym miejscu w pomieszczeniu. Informacja z pilota jest przekazywana do jednostki wewnętrznej, która może zmienić parametry pracy sprężarki inwertertowej.

Za pomocą standardowego pilota możemy również korzystać z funkcji Day Timer, która umożliwia nam automatyczne włączenie i wyłączenie urządzenia w okresie 24h.

 

GREE LOMO ECO PILOT

Dobierz odpowiedni model do pomieszczenia

GREE Amber Standard 2.5 kW GWH09YC-K6DNA1A

Cena z montażem 3490 PLN + 8% VAT

Przeznaczenie: 20 – 30m2

GREE Amber Standard 3.5 kW GWH12YC-K6DNA1A

Cena z montażem 4121 PLN + 8% VAT

Przeznaczenie: 30 – 40m2

GREE Amber Standard 5.0 kW GWH18YD-K6DNA1A

Cena z montażem 5000 PLN + 8% VAT

Przeznaczenie: 40 – 60m2

GREE Amber Standard 7.0 kW GWH24YE-K6DNA1A

Cena z montażem 5550 PLN + 8% VAT

Przeznaczenie: 60 – 90m2

klimatyzacja-do-domu-jak-dobrac

GREE Gwarancja 5 LAT

Marka GREE stawia na wysoką jakość produktu. W fabrykach wprowadzone są specjalne kontrole, która mają na celu zminimalizowanie możliwych usterek klimatyzacji podczas użytkowania. Dlatego na wszystkie swoje klimatyzatory klient otrzymuje 5 lat gwaranacji.

GREE 5 LAT GWARANCJI

GREE funkcje modeli serii rac

Call Now Button