Jednostka naścienna Siesta Hit ATXB-C

Klimatyzator naścienny Siesta marki Daikin to urządzenie energooszczędne i zapewniające komfortowe warunki klimatyczne oraz posiadające funkcjonalności podnoszące wygodę użytkowania.  

Klimatyzator dostępny jest w 4 modelach:

  • ATXB25C/ARXB25C
  • ATXB35C/ ARXB35C
  • ATXB50C/ ARXB50C
  • ATXB60C/ ARXB60C

Korzyści z instalacji klimatyzatora naściennego Siesta Hit

Jednostka zapewnia optymalne warunki klimatyczne w obsługiwanym pomieszczeniu. Oferuje 5 trybów pracy: chłodzenie, ogrzewanie, osuszanie, wentylację i tryb automatyczny, które pozwalają wykorzystać możliwości urządzenia w sposób najbardziej zbliżony do indywidualnych preferencji użytkowników. Dla optymalnej dystrybucji klimatyzowanego powietrza po pomieszczeniu zastosowano automatyczny ruch klap nawiewu w kierunku pionowym. W dwóch mniejszych modelach dostępny jest także tryb komfortowy.

Sterowanie urządzeniami możliwe jest za pomocą zdalnych pilotów, które umożliwiają programowanie włączania/wyłączania klimatyzatora w wymaganym czasie.

Za czyste powietrze w obsługiwanym pomieszczeniu odpowiada filtr tytanowo-apatytowy, który  skutecznie oczyszcza atmosferę z kurzu i eliminuje nieprzyjemne zapachy – m.in. dymu tytoniowego czy zwierząt.

Zaletą klimatyzatora Siesta Hit jest niski poziom głośnościopcja cichej pracy powoduje, że urządzenie emituje tylko 21dBA, co zapewnia spokojny sen.

Energooszczędność

Jednostka naścienna Siesta Hit to urządzenie ekonomiczne, zapewniające niskie koszty eksploatacyjne w zakresie zużycia energii elektrycznej. Wartość efektywności sezonowej określono klasą energetyczna A+. Dodatkowo wyposażono je w tryb ekonomiczny oraz oszczędzanie energii w trybie bezczynności.

Call Now Button